Krótko o książkach 2019 roku (zajrzyj do zakładki po więcej)

Przeczytałam ponad czterdzieści książek. Lepszych, gorszych, wiadomo. Kilka jednak zasługuje na uwagę i zachęcam Was, by po nie sięgnąć.
Dałam w tym roku jedną ocenę 10/10 (sentymentalnej nie liczę) i przypadła ona książce „TOPR. Żeby inni mogli przeżyć” Barbary Sabały-Zielińskiej. To, co to są za ludzie, co robią i jakie cuda czynią, to głowa mała. Jednocześnie – mega niedoceniani, dlatego uważam to za lekturę obowiązkową. Dałam też kilka „dziewiątek”. To na przykład „Spod zamarzniętych powiek” Adama Bieleckiego. Świetna książka, która rozbudziła we mnie chęć przeczytania innych książek o tematyce górskiej. „Królowa” (druga część „Hardej”) Elżbiety Cherezińskiej sprawiła, że po książki pani Elżbiety z pewnością sięgnę.
Odnoszę wrażenie, że dość dużo trafiło się dobrych książek, co mnie cieszy i zachęca do czytania znanych już autorów, ale i sięgania po rzeczy nieznane i „obce”, bo poszerzyłam swoje horyzonty.
Wszystkie przeczytane książki, kilka słów o nich oraz moją subiektywną ocenę znajdziecie w zakładce „Przeczytane w 2019”. Zachęcam, by zaglądnąć!

Pozdrawiam,
Aga

Tytułowy obraz jest autorstwa Karen Whitworth – „Jaidyn reading a book 2 – Portrait of young woman”

Zajrzyj również tu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *