Oto jestem! czyli nowy – stary blog no i ja :)

Kochani! W końcu jest! Mój, prawdziwie mój blog. Mam nadzieję, że podoba wam się tak, jak mnie 🙂

Włożyłam w jego wygląd i funkcje mnóstwo energii. Wielu rzeczy nie potrafiłam na początku zrobić, ale zgodnie z dewizą „Skoro inni potrafią się tego nauczyć, to ty też” poszukałam, poszperałam i… wszystko od początku do końca zrobiłam sama. Jestem z siebie mega dumna, w dodatku odkryłam, że kręci mnie to bardzo i na dłubaniu w blogu od środka potrafię spędzić godziny.

Jest jeszcze kilka rzeczy, które chcę dopracować, dołączyć itp. ale nie chcę już czekać. Chcę stworzyć logo, muszę pouzupełniać tytułowe obrazy we wszystkich postach, popoprawiać linki. Zrobię to pomiędzy pisaniem postów. Bo mam tyle pomysłów!

Przyznam się wam też, że pracując nad blogiem musiałam przeglądnąć wszystkie dotychczasowe wpisy i doszłam do wniosku, że wiele do tej pory mi się podoba (jak na przykład „Żyć, nie umierać…” albo „Mówisz – masz…” czy „Rycz, mała rycz…”). Kilka, szczególnie tych pierwszych, bym zmieniła. A może jednak nie? Bo ta niedoskonałość pokazuje prawdziwą mnie i drogę jaką do tej pory przeszłam i którą dalej idę.

Ale dość o zapleczu. Do rzeczy.

Jako, że Święta zbliżają się wielkimi krokami, to oczywiście poza przygotowaniem duchowym polecam też przygotować wasze domy na imprezę urodzinową Jezusa. U mnie już jest dużo światełek i nastrój odpowiedni. jest ciepło i przytulnie. Jeśli jeszcze strojenie jest przed wami, a chcecie zrobić coś sami, to poniżej zamieszkam kilka linków do blogów, które oferują zrobienie czegoś samemu czy z dziećmi, co przyozdobi wasz dom na Święta.

Wiem, że w sieci jest tego masa, ja chciałam się jednak podzielić z wami tymi blogami, które odwiedzam regularnie i które wpasowują się w moją estetykę 🙂

Mavelo

Weronika z Mavelo oferuje papierowe choinki, plakaty, kartki świąteczne, piernikowe chatki. Wszystko do zrobienia samemu! Są to absolutne cuda. Korzystam z jej blogowych pomysłów od dawna i jestem wdzięczna, że udostępnia swoje pomysły za darmo.

One Little Smile

Paulina z kolei ma cudne bileciki do prezentów i pomysły DIY. Świątecznie na bombki, nieświątecznie na mnóstwo innych rzeczy. Polecam również tapety na pilpit i telefon 🙂

Haart

Haart to królestwo DIY, w którym rządzi Hania. Hania pokazuje, jak zrobić kartki, stroiki, ozdoby z serwetek. Mnie absolutnie kupiły stroiki umieszczone w ozdobnych ramkach na zdjęcia. Absolutne cuda i już wiem, że zrobię taki w przyszłym roku 🙂

Rudoróż

Magda tworzy cudowne rzeczy akwarelami, czego ogromnie jej zazdroszczę, bo akwarele coś mnie nie lubią. U Magdy absolutnie niesamowicie i z wdziękiem przystroicie wasz pulpit czy smartfon. Co miesiąc zabieram od Magdy tapetę z kalendarzem na pulpity: w domu i w pracy. I co miesiąc jestem zachwycona. W dodatku Magda zrobiła swoim czytelnikom prezent na Święta, bo zapisując się na newsletter, w prezencie otrzymuje się kalendarz na 2017 z akwarelami Magdy, który wystarczy wydrukować.

Pozdrawiam was świątecznie i lecę piec pierniczki

Aga

Digital art autorstwa Claude’a McCoy.

Zajrzyj również tu:

2 komentarze

    1. Dziękuję Basiu! Jeszcze trochę trzeba dopieścić, ale to już będę robić wspólnie z wami, nie zważając na wytyczne „Jak być blogerem idealnym” 😉 które mówią o tym, że ma być perfekcyjnie, zanim się opublikuje. Bo to nie ja! 🙂 :-*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *