Kolejne podsumowania w drodze, póki co chwila oddechu

Tak, to jeszcze nie koniec podsumowań roku 2015. Ale nadchodzi teraz czas, chwila, moment na to, by zatrzymać się, odpocząć, odetchnąć. Nabrać sił, werwy i weny na kolejny rok 🙂 Mnóstwo mam Ci jeszcze do opowiedzenia o tym, co się udało w 2015, co nie do końca, a co było klapą. Nad czym chciałabym popracować w 2016. Będzie jeszcze podsumowanie postanowień noworocznych ze stycznia, będą i nowe na 2016. Pokażę Ci moje notesy, plannery, brudnopisy, czyli to, co mi pomaga na co dzień w ogarnianiu świata. Opowiem o trudnościach ostatnich dni i jak głaskałam moją bukę po głowie, jak pięknego, wielkiego psa.  Ale to już w styczniu.

Tymczasem, pisząc ostatni raz w tym roku, życzę Ci radości Świąt Bożego Narodzenia. Pokoju, wiary, miłości do obdarowywania i do odbierania. Pozwól sobie na ujawnianie uczuć, na spędzanie czasu z osobami ci bliskimi. Niech Święta będą rodzinne, ale nie zapominaj o innych bliskich ci osobach. To wasz czas!

Czasem to trudny czas. Szczególnie dla tych, którzy są samotni. Jeśli znasz takie osoby blisko Ciebie, pokaż im to, że nawet jeśli są sami, nie muszą być samotni. Przyjdź z kawałkiem ciasta, wproś się na kawę. Zrób pierwszy krok, bo być może im jest trudno. Może stracili nadzieję?

A tak! Nadziei Ci życzę! Niech nigdy nie odchodzi, niech będzie  w Święta i  niech nie opuszcza Cię w 2016 roku.

Na ten szczególny czas oprócz sztuki, którą ukochałam wyjątkowo, czyli – pisanymi ikonami – dzielę się też muzyką braci prawosławnych, która jest bliska mojemu sercu i nie pozostawia mnie obojętną na Cud, który się wydarza co roku, w Święta.

Aga

Zajrzyj również tu:

1 komentarz

  1. Święta jeszcze trwają, czyli jeszcze zdążyłam.:-) Dziś dopiero mam luzniejszy dzień, więc mogłam tu zajrzeć. Ale moje życzenia dla Ciebie są nie tylko na święta. Życzę Ci by Twoja buka zasnęła a Twoja energia i życiowe pasje nie pozwoliły jej się obudzić. Życzę Ci dużo optymizmu, wiary, nadziei i miłości i spokoju. Życzę wielu natchnień, inspiracji i pomysłów na prowadzenie bloga, coraz większej ilości czytelników.I cieszę się że już masz pomysły na kolejne wpisy. Czekam z niecierpliwością, a teraz odpoczywaj. Wszystkiego dobrego Aga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *